Դարոյնքը՝ Իրինա Թովմասյանի և Նելլի Պողոսյանի կազմակերպած «Back to School» բրանչի քաղցր հյուրընկալը
«Դարոյնք» ընկերությունը շարունակում է ակտիվորեն մասնակցել տարվա ամենասպասված ու լուսավոր միջոցառումներին։ Այս անգամ նույնպես սիրով միացանք Իրինա Թովմասյանի և Նելլի Պողոսյանի նախաձեռնությամբ կազմակերպված ջերմ, գեղեցիկ ու գունեղ «Back to School» բրանչին, որը նվիրված էր դպրոցական նոր ուսումնական տարվա մեկնարկին և համախմբել էր բազմաթիվ հյուրերի ու բլոգերների։
Օրը հագեցած էր ուրախ խաղերով, անկեղծ ժպիտներով, բովանդակալից ժամանցով և, իհարկե, սիրված բլոգերների հաճելի ներկայությամբ։ Միջոցառման ջերմ մթնոլորտը լիովին համահունչ էր մեր ընկերության որդեգրած արժեքներին՝ ընտանեկան ջերմությանն ու քաղցր պահեր պարգևելու առաքելությանը։
Հատուկ հյուրերի համար ներկայացրինք «Դարոյնք»-ի տեսականու ամենասիրված արտադրանքներից երկուսը ՝ «Deny կարագով» և «Մանկիկ կարագով» թխվածքաբլիթները։ Այս թխվածքաբլիթները պատրաստված են բացառապես բնական կարագով և հատուկ մշակված են փոքրիկների համար՝ ապահովելով ինչպես անզուգական համային հատկանիշներ, այնպես էլ բարձր որակ։
Ուրախ ենք, որ ևս մեկ անգամ հնարավորություն ունեցանք դառնալու այս տոնական օրվա մի մասնիկը, կիսվելու մեր համեղ արտադրանքով և ներկաներին պարգևելու անմոռանալի ու քաղցր հիշողություններ։ Մեր նպատակն է յուրաքանչյուր նմանատիպ հանդիպում դարձնել էլ ավելի ջերմ ու համեղ։
Խորին շնորհակալություն ենք հայտնում Իրինա Թովմասյանին և Նելլի Պողոսյանին՝ գեղեցիկ հրավերի, ջերմ ընդունելության և նմանօրինակ բարձրամակարդակ ու հիշարժան միջոցառում կազմակերպելու համար։

The “Daroink” company continues to actively participate in the most anticipated and bright events of the year. This time too, we gladly joined the warm, beautiful and colorful “Back to School” brunch organized by the initiative of Irina Tovmasyan and Nelly Poghosyan, which was dedicated to the start of the new school year and brought together numerous guests and bloggers.
The day was filled with fun games, sincere smiles, meaningful entertainment and, of course, the pleasant presence of our favorite bloggers. The warm atmosphere of the event was fully consistent with the values adopted by our company - the mission of providing family warmth and sweet moments.
For special guests, we presented two of the most popular products from the “Daroink” range: “Deny with butter” and “Baby with butter” cookies. These cookies are made exclusively with natural butter and are specially developed for children, ensuring both unrivaled taste characteristics and high quality.
We are glad that once again we had the opportunity to become a part of this festive day, to share our delicious products and to give those present unforgettable and sweet memories. Our goal is to make each such meeting even warmer and tastier.
We express our deep gratitude to Irina Tovmasyan and Nelly Poghosyan for the beautiful invitation, warm welcome and organization of such a high-quality and memorable event.