Դարոյնքը՝ Իրինա Թովմասյանի և Նելլի Պողոսյանի կազմակերպած «Back to School» բրանչի քաղցր հյուրընկալը
«Դարոյնք» ընկերությունը շարունակում է ակտիվորեն մասնակցել տարվա ամենասպասված ու լուսավոր միջոցառումներին։ Այս անգամ նույնպես սիրով միացանք Իրինա Թովմասյանի և Նելլի Պողոսյանի նախաձեռնությամբ կազմակերպված ջերմ, գեղեցիկ ու գունեղ «Back to School» բրանչին, որը նվիրված էր դպրոցական նոր ուսումնական տարվա մեկնարկին և համախմբել էր բազմաթիվ հյուրերի ու բլոգերների։
Օրը հագեցած էր ուրախ խաղերով, անկեղծ ժպիտներով, բովանդակալից ժամանցով և, իհարկե, սիրված բլոգերների հաճելի ներկայությամբ։ Միջոցառման ջերմ մթնոլորտը լիովին համահունչ էր մեր ընկերության որդեգրած արժեքներին՝ ընտանեկան ջերմությանն ու քաղցր պահեր պարգևելու առաքելությանը։
Հատուկ հյուրերի համար ներկայացրինք «Դարոյնք»-ի տեսականու ամենասիրված արտադրանքներից երկուսը ՝ «Deny կարագով» և «Մանկիկ կարագով» թխվածքաբլիթները։ Այս թխվածքաբլիթները պատրաստված են բացառապես բնական կարագով և հատուկ մշակված են փոքրիկների համար՝ ապահովելով ինչպես անզուգական համային հատկանիշներ, այնպես էլ բարձր որակ։
Ուրախ ենք, որ ևս մեկ անգամ հնարավորություն ունեցանք դառնալու այս տոնական օրվա մի մասնիկը, կիսվելու մեր համեղ արտադրանքով և ներկաներին պարգևելու անմոռանալի ու քաղցր հիշողություններ։ Մեր նպատակն է յուրաքանչյուր նմանատիպ հանդիպում դարձնել էլ ավելի ջերմ ու համեղ։
Խորին շնորհակալություն ենք հայտնում Իրինա Թովմասյանին և Նելլի Պողոսյանին՝ գեղեցիկ հրավերի, ջերմ ընդունելության և նմանօրինակ բարձրամակարդակ ու հիշարժան միջոցառում կազմակերպելու համար։

Компания "Daroink" продолжает активно участвовать в самых ожидаемых и ярких событиях года. И на этот раз мы с удовольствием присоединились к теплому, красивому и красочному бранчу «Снова в школу», организованному по инициативе Ирины Товмасян и Нелли Погосян, который был посвящен началу нового учебного года и собрал множество гостей и блогеров.
День был наполнен веселыми играми, искренними улыбками, интересными развлечениями и, конечно же, приятным присутствием наших любимых блогеров. Теплая атмосфера мероприятия полностью соответствовала ценностям, принятым нашей компанией, – миссии дарить семейное тепло и сладкие моменты.
Для специальных гостей мы представили два самых популярных продукта из линейки "Daroink": печенье «День с маслом» и «Малыш с маслом». Это печенье изготавливается исключительно из натурального масла и специально разработано для детей, что гарантирует как непревзойденные вкусовые качества, так и высокое качество.
Мы рады, что нам снова выпала возможность стать частью этого праздничного дня, поделиться нашими восхитительными продуктами и подарить этим людям незабываемые и сладкие воспоминания. Наша цель — сделать каждую такую встречу еще теплее и вкуснее.
Мы выражаем глубокую благодарность Ирине Товмасян и Нелли Погосян за прекрасное приглашение, теплый прием и организацию такого качественного и запоминающегося мероприятия.