Հունիսի 1-ը տարվա ամենալուսավոր ու ամենասպասված օրերից է, երբ բոլորիս ուշադրության կենտրոնում մեր փոքրիկներն են՝ իրենց անմեղ ժպիտներով ու անսահման էներգիայով։ Այս տարի " Daroink " ընկերությունը որոշել էր երեխաների պաշտպանության միջազգային օրը դարձնել է՛լ ավելի անմոռանալի, հեքիաթային ու, ինչ խոսք, քաղցր։
Այս հրաշալի տոնը կայացավ Kids Summer Expo - ի շրջանակներում, որն արդեն ավանդույթ դարձած գեղեցիկ սովորույթով՝ կրկին անգամ կազմակերպել էին Իրինա Թովմասյանն ու Նելլի Պողոսյանը։ Նրանց պրոֆեսիոնալիզմի ու անմնացորդ նվիրումի շնորհիվ է, որ այս միջոցառումը ամեն տարի վերածվում է իսկական մանկական հեքիաթի։
.webp)
Մեր թիմը՝ երեխաների ամենասիրելի ու բարի ընկեր Դենի արջուկի հետ միասին, մեծ ուրախությամբ միացավ այս մեծ տոնին և հյուրընկալվեց Cityzen մանկական մասնագիտությունների քաղաքում։ Այնտեղ մեզ սպասում էին փոքրիկները, ում օրը լցրեցինք անակնկալներով, ստեղծագործական բացահայտումներով ու ուրախ խաղերով։
Օրվա մեկնարկը տրվեց արվեստի շնչով։ Մեր հատուկ պատրաստված տաղավարում փոքրիկ նկարիչները հնարավորություն ստացան դրսևորել իրենց երևակայությունը։ Նկարչության վարպետաց դասի ընթացքում երեխաները վրձնեցին իրենց սիրելի Դենի արջուկին։ Յուրաքանչյուր աշխատանք յուրահատուկ էր, լի ջերմությամբ ու մանկական մաքրությամբ։
Ամենաաշխույժ ու հետաքրքրաշարժ հատվածը, թերևս, master class-ն էր։ Երեխաները մի պահ իրենց զգացին իսկական ։ Այս ընթացքում երեխաները ոչ միայն սովորեցին նոր հմտություններ, այլև մեծ հաճույքով համտեսեցին իրենց իսկ ձեռքով պատրաստած քաղցրավենիքներն ու ուտեստները։
Դե իսկ ինչ տոն առանց անակնկալ հյուրի։ Փոքրիկների հրճվանքն ու ուրախությունն անսահման էր, երբ տաղավարում հայտնվեց բոլորի կողմից սիրված Դենի արջուկը։ Նա անդադար պարում էր երեխաների հետ, գրկում բոլորին, լուսանկարվում և բարձր տրամադրություն հաղորդում անգամ մեծահասակներին։ Դենիի ներկայությունը տոնին հաղորդեց իսկական հեքիաթային մթնոլորտ։
Մենք խոստանում ենք, որ սա դեռ սկիզբն է։ " Daroink "-ը շարունակելու է լինել մեր երեխաների կողքին՝ նրանց պարգևելով նորանոր ուրախ հանդիպումներ, հետաքրքիր խաղեր և, իհարկե, ամենաքաղցր ու որակյալ անակնկալները։

Яркие улыбки и приятные воспоминания. Как "Daroink" и тедди Deny превратили день защиты детей в праздник.
1 июня — один из самых ярких и долгожданных дней в году, когда наши малыши находятся в центре внимания со своими невинными улыбками и неуемной энергией. В этом году компания " Daroink " решила сделать Международный день защиты детей еще более незабываемым, сказочным и, конечно же, сладким.
Этот чудесный праздник прошел в рамках Детской летней выставки, которая, как уже стало прекрасной традицией, в очередной раз была организована Ириной Товмасян и Нелли Погосян. Именно благодаря их профессионализму и непоколебимой преданности этому делу мероприятие каждый год превращается в настоящую детскую сказку.
Наша команда вместе с самым любимым и добрым другом детей, медвежонком Deny, с радостью присоединилась к этому замечательному празднику и была принята в детском профессиональном городке "Cityzen". Там нас ждали малыши, день которых мы наполнили сюрпризами, творческими открытиями и веселыми играми.
День начался с глотка свежего воздуха искусства. В нашем специально подготовленном павильоне маленькие художники получили возможность проявить свою фантазию. Во время мастер-класса по живописи дети раскрашивали своего любимого медвежонка Deny. Каждая работа была уникальной, полной тепла и детской чистоты.
Наиболее живой и интересной частью, пожалуй, стал мастер-класс. Дети на мгновение почувствовали себя настоящими людьми. За это время они не только освоили новые навыки, но и с большим удовольствием попробовали сладости и блюда, которые приготовили своими руками.
Ну и праздник без неожиданного гостя! Радость и восторг малышей были безграничны, когда в павильоне появился всеми любимый teddy Deny. Он без остановки танцевал с детьми, обнимал всех, фотографировался и поднимал настроение даже взрослым. Присутствие Deny создало настоящую сказочную атмосферу праздника.
Обещаем, что это только начало. " Daroink " и дальше будет рядом с нашими детьми, даря им новые счастливые встречи, интересные игры и, конечно же, самые сладкие и качественные сюрпризы.